Autorska prava

Sadržaj i fotografije ove lokacije odnosno WEB stranice www.os-zagvozd.skole.hr zaštićen je autorskim pravom koje pripada OŠ ZAGVOZD, ili je ustupljen OŠ ZAGVOZD, a u vlasništvu je trećih osoba.

Uvjeti korištenja

1. Pri objavi i prezentiranju materijala preuzetih s ovog weba obavezno je navesti izvor i objaviti link na web OŠ Zagvozd (pr. preuzeto s www.os-zagvozd.skole.hr).
  2. Bilo kakvo reproduciranje ili distribucija slika i tekstova sadržanih na ovim web stranicama u komercijalne svrhe dozvoljeno je samo uz prethodno pismeno odobrenje vlasnika autorskih prava (OŠ Zagvozd).
  3. OŠ Zagvozd zadržava pravo izmjene sadržaja web stranice te uvjeta korištenja bez prethodne najave u bilo kojem trenutku.
  4. Pregledavanje sadržaja na ovoj adresi moguće je samo u osobne svrhe. Zabranjeno je javno prikazivanje, download, umnožavanje, prenošenje, objavljivanje, mijenjanje, reproduciranje, distribuiranje, sudjelovanje u prijenosu ili prodaji, izradi kopija, otpremanju te svakoj drugoj vrsti uporabe cjelovitog sadržaja ovih stranica ili jednog njihova dijela te odabir i usklađivanje njihova sadržaja, bez izričitog pismenog dopuštenja OŠ ZAGVOZD. Ako je takvo dopuštenje izdano, nije dopušteno brisati ili mijenjati postojeće podatke koji se odnose na autorsko pravo i/ili na zaštićeni znak.

Jamstva i uskraćivanje prava

1. OŠ ZAGVOZD će uložiti razuman napor kako bi se na njegovim webstranicama objavljivali točni i aktualni podaci, ali ne preuzima odgovornost za točnost i potpunost istih.
  2. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasnickih prava te prava trećih osoba.
  3. Korištenjem sadržaja ove web stranice korisnik prihvaća sve rizike koji nastaju iz korištenja ove web stranice te prihvaća koristiti sadržaj ove web stranice isključivo za osobnu uporabu i na vlastitu odgovornost.
  4. Ova web stranica sadrži i dokumente, podatke, informacije kao i veze do drugih Internet stranica kreiranih od strane trećih osoba koje će se, kad god je to moguće, kao takve označavati. OŠ Zagvozd nema nadzor nad navedenim dokumentima, podacima, informacijama ili drugim Internet stranicama uopće, te se u potpunosti odriče svake odgovornosti, uključujući ali ne ograničeno na točnost, potpunost i dostupnost sadržaju na Internet stranicama kreiranim od strane trećih osoba.
  5. Registriranim korisnicima (ograničena prava) nije dozvoljeno objavljivanje/učitavanje uvredljivog, ponižavajućeg i ostalog neprikladnog sadržaja. Nepoštivanje ove odredbe rezultirat će ukidanjem korisničkog računa, te nemogućnosti pristupa SVIM sadržajima za koje je ukinuti račun potreban.

count

GOOGLE

« Lipanj 2021 »

Osnovna škola Zagvozd / Trg zabiokovskih junaka Domovinskog rata 4, HR-21270 Zagvozd / os-zagvozd.skole.hr / ured1@os-zagvozd.skole.hr